Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam? (Rz 8, 31b)

Ubierz się... w purpurę!

Macie w swojej szafie bisior i purpurę? Dzielna Niewiasta ma! (Por. Prz 31, 22) Tak, wiem, usłyszę: bo ją na to stać. Ale nie. Ja myślę, że ona chce je mieć, chce się w nie ubierać. Wie, że to najlepsze i najbardziej eleganckie tkaniny i barwniki, jakie może znaleźć. Troszczy się o siebie luksusowo. Wie, że jest tego warta. 

W ten sam sposób troszczy się także o swoich najbliższych i o swój dom. Dba o detale, o poduszki, dywany, a pewnie i świeże kwiaty w wazonie. Może nawet w jej lampie, która nie gaśnie, świeczki uwalniają jakiś przepiękny zapach! Chce się tam być. U niej i z nią. Mistrzyni stylu

O tym stylu i lekcjach, jakie od niej możemy pobrać (całkowicie za darmo!), opowiadam w nowym odcinku podcastu. W nim też zachęcam do podjęcia trzech wyzwań: zadbania o okrycia w domu (co to dokładnie oznacza? posłuchajcie!), przeorganizowania swojej garderoby i do założenia na siebie... czegoś purpurowego! Nie do twarzy Wam w purpurze? Nieprawda. Naprawdę nie do twarzy? Poszukajcie więc swojego purpurowego odcienia - od czerwieni po fiolet, róż z przymrużeniem oka też może być. Zadbajmy o purpurę. Niech będzie przypomnieniem tej troski o samą siebie a także odbycia lekcji stylu u naszej dzielnej mistrzyni.

Jeśli zechcecie znaleźć swoją purpurę, podzielcie się swoim uśmiechem i odkryciem. Zapraszam, zachęcam. 

A ja rozdaję Kalendarze...
 
Ja w zamian przygotowuję egzemplarze Kalendarza Kobiety 2016 - Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja! - którego okładka będzie, no cóż... w odcieniu purpury. Aby o niego zawalczyć - podziel się swoim zdjęciem na Instagramie do 15 października (tagując odpowiednio to zdjęcie: #cospurpurowego #sercekobiety #dzielnaniewiasta). Wśród zdjęć, które pojawią się (o ile się pojawią ;-) wybiorę 5, których autorki otrzymają pierwsze egzemplarze Kalendarza Kobiety 2016 (premiera: koniec października). Pamiętajcie, by mieć ustawienia publiczne - które pozwolą mi zobaczyć zdjęcia.
 
A jeśli nie chcesz o nic walczyć, nie chcesz żadnych konkursów i prezentów, załóż coś purpurowego i poczuj się... jak uczennica Dzielnej Niewiasty i, jeśli będziesz tylko chciała, napisz jakie to uczucie.
  • Oceń ten artykuł
    (2 głosów)
  • Dział: Mój Blog
  • Czytany 3775 razy
Katarzyna Marcinkowska

- z wykształcenia filozof (MISH UJ). Szczęśliwa żona Mariusza, mama Irusia i Stefanka. Zafascynowana teologią ciała, filozofią dialogu, nowym feminizmem oraz macierzyństwem w jego wszystkich wymiarach. Szuka wciąż nowych możliwości łączenia teorii z praktyką. Autorka Kalendarza Kobiety 2014, 2015 i 2016 oraz projektu Między Niewiastami. Prowadzi warsztaty, konferencje i spotkania dla kobiet. Wraz z mężem prowadzi konferencje i warsztaty na temat miłości oraz różnic płciowych oraz kurs przedmałżeński „Przepis na Miłość!”. Wierzy w miłość na całe życie, w piękno i prawdę, w „geniusz kobiety” oraz w to, że „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”.

Więcej w tej kategorii: « Matka Teresa Obok Najdzielniejszych »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę