Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona (Łk 10, 42)

Oto On! Oto nadchodzi! Notes Adwentowy dla kobiet (4)

Kto wytrwa do końca... Niby krótsze to oczekiwanie adwentowe niż wielkopostne, ale bywa trudniejsze. Dni krótsze, zimniejsze, a do tego im bliżej Świąt, tym większe kolejki w sklepach i tym większy nacisk na całą świąteczną oprawę. Jeszcze tyle do zrobienia - pakowanie prezentów, szukanie choinki (a raczej szukanie ozdób gdzieś w gąszczu kartonów...), szykowanie odświętnych strojów dla każdego, zakupy konieczne do przygotowania kolacji wigilijnej i tysiąc innych drobnych spraw. 

Ale myślę sobie trochę przekornie: jeszcze nie jest za późno, by te dni adwentu przeżyć wyjątkowo! Tak! I mam na to nawet konkretny pomysł! Oczywiście będzie mi w tym towarzyszył Notes Adwentowy. Czwarta, ostatnia część już do pobrania - dla tych najwytrwalszych  (jesteście?) a może dla tych z nas, które chcą te ostatnie dni uczynić naprawdę innymi i szukają jakiegoś towarzysza swoich zmagań. 

A jak Wasze adwentowe czuwanie?

Katarzyna Marcinkowska

- z wykształcenia filozof (MISH UJ). Szczęśliwa żona Mariusza, mama Irusia i Stefanka. Zafascynowana teologią ciała, filozofią dialogu, nowym feminizmem oraz macierzyństwem w jego wszystkich wymiarach. Szuka wciąż nowych możliwości łączenia teorii z praktyką. Autorka Kalendarza Kobiety 2014, 2015 i 2016 oraz projektu Między Niewiastami. Prowadzi warsztaty, konferencje i spotkania dla kobiet. Wraz z mężem prowadzi konferencje i warsztaty na temat miłości oraz różnic płciowych oraz kurs przedmałżeński „Przepis na Miłość!”. Wierzy w miłość na całe życie, w piękno i prawdę, w „geniusz kobiety” oraz w to, że „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę