Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam? (Rz 8, 31b)

Serce kobiety, serce matki, nowy feminizm... na Skale!

Miesięcznik Bardzo Budujący - Na Skale to nowa gazeta wydawana przez kielecką Fundację SKAŁA. Gazetę można otrzymać w kieleckich parafiach, a także - można odnaleźć ją na stronie www.gazetanaskale.pl w formacie do ściągnięcia. Gazeta pełna jest dobrych treści i trafnych komentarzy dotyczących wiary i życia codziennego. Znajdziecie w niej teksty dotyczące np. przygotowania do ŚDM, budowania relacji w rodzinie, życia wiarą w codzienności... i wiele innych!  

Mam przyjemność razem z moim mężem angażować się w pracę redakcji.  Dlatego też w pierwszym numerze możecie znaleźć napisany przeze mnie tekst o nowym feminizmie (Obudź się piękna i idź), a w drugim - na temat kobiecości i macierzyństwa (Serce kobiety - serce matki). A to wszystko w dziale Być kobietą.

Serdecznie zapraszam do lektury! :-) Kolejny numer już niebawem!

A jeśli spodoba się Wam to małe dzieło i będziecie mieć ochotę wesprzeć działania Fundacji, to zachęcam do zapoznania się z programem Bądź jak Skała! 

  • Oceń ten artykuł
    (2 głosów)
  • Dział: Mój Blog
  • Czytany 3803 razy
Katarzyna Marcinkowska

- z wykształcenia filozof (MISH UJ). Szczęśliwa żona Mariusza, mama Irusia i Stefanka. Zafascynowana teologią ciała, filozofią dialogu, nowym feminizmem oraz macierzyństwem w jego wszystkich wymiarach. Szuka wciąż nowych możliwości łączenia teorii z praktyką. Autorka Kalendarza Kobiety 2014, 2015 i 2016 oraz projektu Między Niewiastami. Prowadzi warsztaty, konferencje i spotkania dla kobiet. Wraz z mężem prowadzi konferencje i warsztaty na temat miłości oraz różnic płciowych oraz kurs przedmałżeński „Przepis na Miłość!”. Wierzy w miłość na całe życie, w piękno i prawdę, w „geniusz kobiety” oraz w to, że „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę