Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam? (Rz 8, 31b)

Adwentowy Notes dla kobiet 2016

Pan młody idzie, wyjdźcie mu na spotkanie... Mt 25, 6

Panna roztropna czy nieroztropna? Przewidująca? Oczekująca? Gotowa? A może zaspana nieco?... Którą z nich jesteś? Którą z nich chcesz być? (Pytanie retoryczne, hmm?... ;-) 

Lubię adwent. Im jestem starsza, tym bardziej lubię. Może dlatego, że tym bardziej czekam na Niego. I to nie tylko dlatego, że zbliża się Boże Narodzenie. Tegoroczny Adwent może zaskoczyć. Że już, że tak nagle i że tak... tak na dość długo. Rozpoczęłam więc przedadwentowe przygotowania. Do przygotowywania trzeba się przygotować. Jak do drogi. Do ważnej drogi.

W ubiegłym roku przygotowała, Notes Adwentowy, z którego, jak wiem, korzystało pewne grono kobiet. Ponieważ tamta wersja była dostosowana do 2015 roku, postanowiłam ją uaktualnić. A zatem już jest gotowy cały Notes na Adwent 2016. Jest to odświeżona wersja Notesu z poprzedniego roku. A zatem jeśli udało Ci się w ubiegłym roku korzystać z niego i masz ochotę na coś całkiem innego, to specjalnie nie nakłaniam, ale... jeśli nie miałaś okazji z nim pracować, a może z jakiegoś powodu zrezygnowałaś, ale chciałabyś spróbować raz jeszcze, to gorąco zapraszam! Plik do pobrania poniżej.

Dobrego przygotowywania się i zapalania lamp! 

 • Oceń ten artykuł
  (17 głosów)
 • Dział: Mój Blog
 • Czytany 10010 razy
Katarzyna Marcinkowska

- z wykształcenia filozof (MISH UJ). Szczęśliwa żona Mariusza, mama Irusia i Stefanka. Zafascynowana teologią ciała, filozofią dialogu, nowym feminizmem oraz macierzyństwem w jego wszystkich wymiarach. Szuka wciąż nowych możliwości łączenia teorii z praktyką. Autorka Kalendarza Kobiety 2014, 2015 i 2016 oraz projektu Między Niewiastami. Prowadzi warsztaty, konferencje i spotkania dla kobiet. Wraz z mężem prowadzi konferencje i warsztaty na temat miłości oraz różnic płciowych oraz kurs przedmałżeński „Przepis na Miłość!”. Wierzy w miłość na całe życie, w piękno i prawdę, w „geniusz kobiety” oraz w to, że „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”.

8 komentarzy

 • Ania

  Ania

  Link do komentarza środa, 15, listopad 2017 09:33

  Czy w tym roku będzie nowa wersja notesu?

 • Marysia

  Marysia

  Link do komentarza niedziela, 22, styczeń 2017 15:11

  Przede wszystkim aby się zakochać, trzeba trafić w towarzystwo ludzi, którzy chcą tego samego. Najbardziej liczne grupy takich osób znajdziemy w internecie. Mamy coraz więcej portali randkowych. Ja ostatnio trafiłam na nowy i jeszcze mało popularny, ale bardzo wyjątkowy. Ten portal to http://www.betania.pl Jestem oczarowana charakterem portalu oraz ludźmi, którzy się tam logują. To portal pełen wartości, dobrej klasy i smaku :)

 • Ania

  Ania

  Link do komentarza poniedziałek, 28, listopad 2016 18:40

  Notes jest przecudny! :) Wydrukowałam go dla mamy i siebie :) Czekam na kolejny dzień jak kiedyś, gdy byłam mała czekałam na czekoladkę z kalendarza adwentowego, wtedy to były jedyne słodycze, które można było jeść, reszta lądowała w słoiku i czekała na święta :)

 • Bocianowa

  Bocianowa

  Link do komentarza sobota, 26, listopad 2016 18:57

  Spróbuję :) Pomysł świetny, dzięki za udostępnienie.

 • Kasia

  Kasia

  Link do komentarza środa, 23, listopad 2016 16:19

  Świetny pomysł! Bardzo miło z Twojej strony, że nam go udostępniłaś :)Dziękuję serdecznie i życzę wszystkim korzystającym kobietkom wytrwałości!! :)

 • Sofii

  Sofii

  Link do komentarza środa, 23, listopad 2016 13:19

  Tegoroczny Notes Adwentowy jest... PRZEPIĘKNY ! ! ! ! !
  Dziękuję Kasiu. :)

 • Enkojo

  Enkojo

  Link do komentarza środa, 23, listopad 2016 13:10

  Podpisuję się również pod komentarzem Papierowej Kobietki również dziękuję :-)

 • Papierowa Kobietka

  Papierowa Kobietka

  Link do komentarza środa, 23, listopad 2016 12:10

  Fantastyczny pomysł! W tamtym roku nie korzystałam ale w tym już mnie takie cuda nie ominą! Dziękuję :)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę