Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam? (Rz 8, 31b)

Wyzwanie Dzielnej Niewiasty

Wyzwanie Dzielnej Niewiasty jest aktualne cały czas! Tak, tak - cały czas. Ale warto mieć też plan. Bo co znaczy cały czas? Może: kiedyś, później, tak po trochu. W maju dołączam i ja do wyzwań, które możecie znaleźć w Notesie Inspiracji o Dzielnej Niewieście. Jeśli macie ochotę również się dołączyć, zapraszam! Na wniosek kilku pań powstała także mała grupka wsparcia na facebooku :-) Razem ze mną do wyzwania dołączyła i Magda, a z tego, co zdążyłam się zorientować, jest nas już więcej.

Czym jest wyzwanie? To nasze głębsze spotkanie ze Słowem Bożym (Prz 31, 10-31). Odkrywanie w sobie czegoś z dzielnej niewiasty, rozważanie jej cech i zadań. Nie ma tu sztywnych reguł - jak to zrobić dobrze. Zrób to tak, jak chcesz, tak jak możesz. Ale też: tak, by to było wyzwanie. By wydawało się trochę trudne! By to było konkretne! Wyzwaniem może być włączenie poematu o Dzielnej Niewieście w swój czas modlitwy, może to być też podążanie za listą zadań i intencji modlitewnych. Wszystkie one są inspiracją - możesz sama postawić sobie kolejne wyzwania. A właściwie - jestem tego niemal pewna - takie wyzwania postawi przed Tobą ona sama, jeśli tylko zechcesz się z nią spotkać! 

27.05 zapraszam Was także na konferencję Być kobietą urzekającą!

 

  • Oceń ten artykuł
    (7 głosów)
  • Dział: Mój Blog
  • Czytany 3533 razy
Katarzyna Marcinkowska

- z wykształcenia filozof (MISH UJ). Szczęśliwa żona Mariusza, mama Irusia i Stefanka. Zafascynowana teologią ciała, filozofią dialogu, nowym feminizmem oraz macierzyństwem w jego wszystkich wymiarach. Szuka wciąż nowych możliwości łączenia teorii z praktyką. Autorka Kalendarza Kobiety 2014, 2015 i 2016 oraz projektu Między Niewiastami. Prowadzi warsztaty, konferencje i spotkania dla kobiet. Wraz z mężem prowadzi konferencje i warsztaty na temat miłości oraz różnic płciowych oraz kurs przedmałżeński „Przepis na Miłość!”. Wierzy w miłość na całe życie, w piękno i prawdę, w „geniusz kobiety” oraz w to, że „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę