Żadna kobieta nie jest tylko kobietą. (św. Edyta Stein)

KONKURS dla małych i dużych księżniczek

Królowa Estera. Jedna z najpiękniejszych kobiet świata, jak głoszą podania. Kobieta, której imieniem nazwana została jedna z ksiąg Pisma Świętego. Kobieta mądra i odważna.

Jak przybliżyć jej historię dzieciom? Jak pokazać małym dziewczynkom, że zasługują na wielką miłość, a jednocześnie, że prawdziwe oparcie mogą odnaleźć jedynie w Bogu? Wydawnictwo Vocatio wydało niedawno książeczkę, która przybliża dzieciom tę opowieść. Dziewczynki będą zachwycone! Ich mamy, babcie i ciocie również!

Rozdaję egzemplarze tej prześlicznej i bardzo mądrej książeczki! 
Osoby zainteresowane proszę o mail z odpowiedzią na pytanie: Którą bajkową księżniczkę (a tak w temacie księżniczek;-) najbardziej lubiłam w dzieciństwie? 
 
Maile możecie przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30.04.
 
WYNIKI
 
Książki powędrują do...
 
Anny Bryłki
Moniki Darmofał
Ewy Kowal
 
Katarzyna Marcinkowska

- z wykształcenia filozof (MISH UJ). Szczęśliwa żona Mariusza, mama Irusia i Stefanka. Zafascynowana teologią ciała, filozofią dialogu, nowym feminizmem oraz macierzyństwem w jego wszystkich wymiarach. Szuka wciąż nowych możliwości łączenia teorii z praktyką. Autorka Kalendarza Kobiety 2014, 2015 i 2016 oraz projektu Między Niewiastami. Prowadzi warsztaty, konferencje i spotkania dla kobiet. Wraz z mężem prowadzi konferencje i warsztaty na temat miłości oraz różnic płciowych oraz kurs przedmałżeński „Przepis na Miłość!”. Wierzy w miłość na całe życie, w piękno i prawdę, w „geniusz kobiety” oraz w to, że „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę