Niewiastę dzielną któż znajdzie? Jej wartość przewyższa perły. (Prz 31, 10)

Jak być żoną, będąc mamą?

Jako narzeczone, a potem młode żony zazwyczaj teorię o łączeniu tych dwóch ról znamy bardzo dobrze. Mamy już ułożony plan i zasady albo liczymy na to, że musi być dobrze, skoro miłość wszystko przetrzyma. Wiemy, że będąc mamą, nie możemy przestać być żoną – tą wyjątkową, kochającą, twórczą. Ale kiedy pojawiają się na świecie dzieci, stajemy przed nowymi wyzwaniami i nie zawsze nasze teorie się sprawdzają. Czasem potrzebujemy nowych.

Zmęczenie? Konflikty? Brak czasu? Oddalenie? Obojętność? A może tęsknota za tym, by być coraz piękniejszą i szczęśliwszą żoną, nie tylko mamą ?

Na spotkaniu zastanowimy się m. in. nad tym:

  • co oznacza być szczęśliwą żoną i mamą
  • czy można coś zrobić, by było jak dawniej (a może inaczej, jeszcze lepiej?)
  • jak odnaleźć samą siebie między tymi dwoma życiowymi zadaniami

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Marcinkowska – żona i mama, z wykształcenia filozof, autorka projektu Serce Kobiety (www.sercekobiety.pl) 

Spotkanie odbędzie się 9.12 o godz. 10.00.

Jest to spotkanie z cyklu spotkań dla mam, które odbywają się co tydzień w parafii św. Zygmunta w Warszawie, w godz. 10-12 w salce "Słowa Bożego". Spotkania koordynuje Zuzanna Zarzycka (kontakt do Zuzi: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Na spotkania zapraszamy mamy z małymi dziećmi i mamy w stanie błogosławionym.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę