Daj mi tej wody, abym już nie pragnęła i nie przychodziła tu czerpać (J 4, 15)

Serce Kobiety w Radio Warszawa

W najbliższą sobotę - 5.10.2013 na antenie Radio Warszawa (106,2 Fm; lub... www.radiowarszawa.com.pl!) będę gościem audycji red. Anny Malec Duchowość i psychologia. Tematem tego spotkania będzie oczywiście kobiecość i Serce Kobiety! Zapraszam przed odbiorniki:-)

Jest to dla mnie szczególnie wyjątkowe zaproszenie, gdyż Radio Warszawa słucham bardzo często - w domu (szczególnie przy pracach domowych), w samochodzie (podróżując razem z mężem). To radio, które naprawdę mi towarzyszy, a więc mogę polecić wszystkim osobom z Warszawy, ale nie tylko! A teraz będę po drugiej stronie;-)

AUDYCJA DO ODSŁUCHANIA na stronie Radio Warszawa

Katarzyna Marcinkowska

- z wykształcenia filozof (MISH UJ). Szczęśliwa żona Mariusza, mama Irusia i Stefanka. Zafascynowana teologią ciała, filozofią dialogu, nowym feminizmem oraz macierzyństwem w jego wszystkich wymiarach. Szuka wciąż nowych możliwości łączenia teorii z praktyką. Autorka Kalendarza Kobiety 2014, 2015 i 2016 oraz projektu Między Niewiastami. Prowadzi warsztaty, konferencje i spotkania dla kobiet. Wraz z mężem prowadzi konferencje i warsztaty na temat miłości oraz różnic płciowych oraz kurs przedmałżeński „Przepis na Miłość!”. Wierzy w miłość na całe życie, w piękno i prawdę, w „geniusz kobiety” oraz w to, że „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę