Pan otworzył jej serce, tak że uważnie słuchała słów Pawła (Dz 16, 14)

Po czwartkowych warsztatach o cyklu kobiety

17.10 w Warszawie po raz drugi odbyły się warsztaty dla kobiet „Piękno kobiecego cyklu”, w których uczestniczyło 11 kobiet. Nasze spotkanie jakby nie chciało się skończyć (mimo późnej pory!) - taka to była moc kobiecości!:-) Niezwykłe natężenie poziomu estrogenów, a stąd i radości, uśmiechu, ale też wielu poważnych i ważnych tematów!

Dziękuję wszystkim wspaniałym kobietom, które przybyły, dzieliły się swoimi doświadczeniami, szukały rozwiązań... Utwierdziłyśmy się w przekonaniu, jak ważna jest to sprawa dla każdej kobiety (ale też i mężczyzn – przecież też jakoś w tym uczestniczą, jakoś to odczuwają, nawet jeśli tego nie chcą).

A kolejne warsztaty w Warszawie - tym razem w tematyce piękna - już w sobotę. (Ostatnie wolne miejsca do wzięcia!)

Katarzyna Marcinkowska

- z wykształcenia filozof (MISH UJ). Szczęśliwa żona Mariusza, mama Irusia i Stefanka. Zafascynowana teologią ciała, filozofią dialogu, nowym feminizmem oraz macierzyństwem w jego wszystkich wymiarach. Szuka wciąż nowych możliwości łączenia teorii z praktyką. Autorka Kalendarza Kobiety 2014, 2015 i 2016 oraz projektu Między Niewiastami. Prowadzi warsztaty, konferencje i spotkania dla kobiet. Wraz z mężem prowadzi konferencje i warsztaty na temat miłości oraz różnic płciowych oraz kurs przedmałżeński „Przepis na Miłość!”. Wierzy w miłość na całe życie, w piękno i prawdę, w „geniusz kobiety” oraz w to, że „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”.

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę