Pan zlitował się nad nią i rzekł do niej: <<Nie płacz!>> (Łk 7, 13)

Notesik z Sercem

Notes z Sercem - stworzony przez Ulę Samoraj-Sobolewską specjalnie dla Serca Kobiety (wersja unikalna i limitowana;-) 

Ula tworzy cuda z papieru w swojej Pracowni Papieru Bordo - notesy, księgi rodzinne i pamiątkowe, kartki okolicznościowe, biżuterię itd. Organizuje także warsztaty, podczas których można poznać trochę tajników jej sztuki. Szczególnie polecam warszawiankom Papierowe Środy w Centrum Karmelicka

A przy tej swojej ogromnej pasji i pracy Ula jest niesamowitą, energiczną kobietą, żoną i mamą. Można? Można!

Gdzie można poczytać więcej na temat działań Uli?

www.pracowniabordo.pl - strona Pracowni Bordo, bogata w zdjęcia, zawsze uaktualniona!

www.facebook.pl/PracowniaBordo - profil na fb, który nie tylko pozwala być na bieżąco z nowymi produktami i warsztatami, ale też... pozwala lepiej poznać ich Autorkę!:-)

Warto czerpać inspiracje. Może na Boże Narodzenie własnoręcznie wykonane kartki? A może nietuzinkowe zapakowanie prezentów? 

 

 

 

Katarzyna Marcinkowska

- z wykształcenia filozof (MISH UJ). Szczęśliwa żona Mariusza, mama Irusia i Stefanka. Zafascynowana teologią ciała, filozofią dialogu, nowym feminizmem oraz macierzyństwem w jego wszystkich wymiarach. Szuka wciąż nowych możliwości łączenia teorii z praktyką. Autorka Kalendarza Kobiety 2014, 2015 i 2016 oraz projektu Między Niewiastami. Prowadzi warsztaty, konferencje i spotkania dla kobiet. Wraz z mężem prowadzi konferencje i warsztaty na temat miłości oraz różnic płciowych oraz kurs przedmałżeński „Przepis na Miłość!”. Wierzy w miłość na całe życie, w piękno i prawdę, w „geniusz kobiety” oraz w to, że „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę