O niewiasto wielka jest twoja wiara; niech ci się stanie, jak chcesz! (Mt 15, 28)

Piękno kobiecego cyklu - warsztaty w listopadzie

14.11.2013 (czwartek) godz. 18-21

Koszt warsztatów: 25 zł (opłata na miejscu)

Gdzie? sala przy parafii pw Zesłania Ducha Św. w Warszawie (ul. Broniewskiego 44)

Zapisy: FORMULARZ

To 3-godzinne spotkanie warsztatowe będzie okazją do zastanowienia się nad tym, co w nas tak bardzo kobiece i wyjątkowe, a przez dzisiejszy świat i wiele kobiet bardzo często odrzucane (a nawet nieznane) – nad kobiecym cyklem.

Na ile akceptuję go w sobie? Na ile żyję w zgodzie ze swoim organizmem i rozumiem sygnały, jakie mi wysyła? Jak oddziałują na siebie moje ciało i serce? Co mogę zrobić, by jeszcze bardziej zaprzyjaźnić się z samą sobą? Warsztat będzie okazją nie tylko do zdobycia wiedzy na temat cyklu, ale także szansą na wypracowanie konkretnych pomysłów i narzędzi do wprowadzenia tej Dobrej Nowiny o kobiecości w naszą codzienność.

Prowadząca: Katarzyna Marcinkowska

____

Tego samego dnia, o godz. 19.15 rozpocznie się Msza św. z konferencją dla mężczyzn. Nasze warsztaty kończą się o podobnej porze jak to męskie spotkanie. Wiec gorąco zapraszamy także Panów tego dnia!;-)

Opinie o tych warsztatach:

Byłam na warsztatach i bardzo polecam. Przyszłam z ogromnymi wątpliwościami, pytaniami, a wyszłam bardzo dobrze przygotowana do poznawania na nowo tak ważnej części mojego kobiecego życia. Nie tabelki i analiza tego i owego w arkuszu cyklu, ale rozmowy, pomysły, ćwiczenia, skojarzenia. (Ula)

To był bardzo udany wieczór. Oby więcej takich! (Agnieszka)

Katarzyna Marcinkowska

- z wykształcenia filozof (MISH UJ). Szczęśliwa żona Mariusza, mama Irusia i Stefanka. Zafascynowana teologią ciała, filozofią dialogu, nowym feminizmem oraz macierzyństwem w jego wszystkich wymiarach. Szuka wciąż nowych możliwości łączenia teorii z praktyką. Autorka Kalendarza Kobiety 2014, 2015 i 2016 oraz projektu Między Niewiastami. Prowadzi warsztaty, konferencje i spotkania dla kobiet. Wraz z mężem prowadzi konferencje i warsztaty na temat miłości oraz różnic płciowych oraz kurs przedmałżeński „Przepis na Miłość!”. Wierzy w miłość na całe życie, w piękno i prawdę, w „geniusz kobiety” oraz w to, że „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”.

1 komentarz

  • Dorothyruimb

    Dorothyruimb

    Link do komentarza sobota, 28, styczeń 2017 11:21

    wh0cd913983 our site trazodone zithromax z pak cialis

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę