Pan zlitował się nad nią i rzekł do niej: «Nie płacz!» (Łk 7, 13)

Dusza moja oczekuje Pana - Msza św. dla kobiet w Warszawie

Gorąco zapraszamy wszystkie Panie na Mszę św. dla kobiet z homilią i konferencją! Po Mszy także chwila adoracji.


Hasłem najbliższej mszy św. są słowa z psalmu 130: Dusza moja oczekuje Pana. To ostatnie w tym roku spotkanie będzie szczególnym czasem rozważania, czym jest w naszym życiu OCZEKIWANIE. Będzie to także czas wprowadzający w kolejne, adwentowe tygodnie.

Konferencję wygłosi Katarzyna Marcinkowska - założycielka Serca Kobiety - www.sercekobiety.pl
Mszę św. odprawi ks. Piotr Paweł Łapa - duszpasterz grupy kobiet oraz duszpasterz wielu innych wspaniałych dzieł - www.nazeslaniu.pl

Zapraszamy wszystkie Panie - młodsze i starsze, samotne i zamężne!
Dla każdej z Was jest tu miejsce!

Po Mszy będzie możliwość nabycia Kalendarza Kobiety na 2014 rok:-)

* Jeśli nie jesteś w stanie dotrzeć na Mszę św., a chciałabyś, byśmy pomodliły się w Twojej intencji, prześlij nam ją na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Wszystkie intencje zostaną zapisane na karteczkach i zaniesione przed ołtarz

** Jeśli śpiewasz lub grasz na instrumencie i chciałabyś wzbogacić oprawę muzyczną, napisz!

Katarzyna Marcinkowska

- z wykształcenia filozof (MISH UJ). Szczęśliwa żona Mariusza, mama Irusia i Stefanka. Zafascynowana teologią ciała, filozofią dialogu, nowym feminizmem oraz macierzyństwem w jego wszystkich wymiarach. Szuka wciąż nowych możliwości łączenia teorii z praktyką. Autorka Kalendarza Kobiety 2014, 2015 i 2016 oraz projektu Między Niewiastami. Prowadzi warsztaty, konferencje i spotkania dla kobiet. Wraz z mężem prowadzi konferencje i warsztaty na temat miłości oraz różnic płciowych oraz kurs przedmałżeński „Przepis na Miłość!”. Wierzy w miłość na całe życie, w piękno i prawdę, w „geniusz kobiety” oraz w to, że „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę